TEBO SLUKRIST TILE IN SANDSTEIN 20X20CM
Produktnummer: 13490
EAN: 7391142017272
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Slukrist i sandstenfarge til innfelling av flis.
Stilig slukrist med ramme for montering av fliser.
Laget i pulverlakkert rustfritt stål AISI 304 med Stone-finish i fargen sandsten.
Materialtykkelse: 0,8 mm.
Bredde: 200 mm.
Høyde: 13,8 mm.
Godstykkelse: 0,8 mm.
Avrenning: 0,9 liter/sek.
Laget i pulverlakkert rustfritt stål AISI 304 med Stone-finish i fargen sandsten.
Materialtykkelse: 0,8 mm.
Bredde: 200 mm.
Høyde: 13,8 mm.
Godstykkelse: 0,8 mm.
Avrenning: 0,9 liter/sek.
Fordeler
- Samme farge som flisen
- Dekorativ
- Rustfritt stål AISI 304
| NOBB Nummer | 60744890 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 680 g |
| Forpakningslengde | 23.5 cm |
| Forpakningsbredde | 20.5 cm |
| Forpakningshøyde | 2 cm |
| Vekt | 680 kg |
| Lengde | 23.5 mm |
| Bredde | 20.5 mm |
| Høyde | 2 mm |
| Volum | 964 dm3 |
