TEBO DUSJHYLLE TILE IN AIR GRANITT
Produktnummer: 13495
EAN: 7391142019528
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Dusjhylle for montering med keramiske fliser i hyllen.
Elegant dusjhylle for montering med keramiske fliser i hyllen.
Hyllen festes i fugen med silikon.
Passer i 90° hjørner.
Laget i pulverlakkert rustfritt stål type AISI 304 med Stone finish i granittfarge.
Materialtykkelse: 1,2 mm.
Ikke syrebestandig.
Mål: 292 x 156 x 23 mm
Akkurat som naturstein har detaljene i Tebo Details STONE-serien en matt strukturert overflate med liv og forskyvninger,
som gjør at de naturlig går i ett med andre overflater og materialer.
Hyllen festes i fugen med silikon.
Passer i 90° hjørner.
Laget i pulverlakkert rustfritt stål type AISI 304 med Stone finish i granittfarge.
Materialtykkelse: 1,2 mm.
Ikke syrebestandig.
Mål: 292 x 156 x 23 mm
Akkurat som naturstein har detaljene i Tebo Details STONE-serien en matt strukturert overflate med liv og forskyvninger,
som gjør at de naturlig går i ett med andre overflater og materialer.
Fordeler
- For innfelling av flis
- Samme farge som veggflisen
- Monteres i fugen uten å skade membran
| NOBB Nummer | 60745078 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 450 g |
| Forpakningslengde | 30 cm |
| Forpakningsbredde | 19.5 cm |
| Forpakningshøyde | 3.5 cm |
| Vekt | 450 kg |
| Lengde | 30 mm |
| Bredde | 19.5 mm |
| Høyde | 3.5 mm |
| Volum | 2048 dm3 |
