TAPETKNIV BLAD 10 STK/PK 18 MM
Produktnummer: 13081
EAN: 7026750012677
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Tapetkniv blad 10 stk i pakke 18 mm
Pakke med 10 utbyttbare knivblader for tapetkniv, med bredde på 18 mm. Disse bladene er ment som reserve- eller tilbehørsblader til standard tapetkniv og gjør det enkelt å raskt bytte ut sløve blader på byggeplass eller ved oppussing.
Fordeler
- Prisgunstig
- Standard 18 mm bredde
- Rask utskiftning
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Formen på bladet | Rett liste |
| Brytebladkniv | Ja |
| NOBB Nummer | 23021777 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 150 g |
| Forpakningslengde | 15 cm |
| Forpakningsbredde | 5 cm |
| Forpakningshøyde | 1 cm |
