Soudal Multi Spray 400ml
Produktnummer: 10663
EAN: 5411183120457
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Spray Soudal Multispray 400ml
Fordeler
- Boks kan brukes i alle vinkler (360°)
- Inneholder ikke silikoner
- Smører, beskytter og rengjør
- Sjokkspray (-35°) med krympende effekt
- Meget gode vannavstøtende egenskaper
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Innhold | 400 ml |
| NOBB Nummer | 49591693 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 349 g |
| Forpakningslengde | 6.9 cm |
| Forpakningsbredde | 6.9 cm |
| Forpakningshøyde | 20 cm |
