Soudal Color Spray Marker Fluo Orange N-EU
Produktnummer: 10579
EAN: 5411183187054
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Merkespray Fluoriserende Orange 500ml
Fordeler
- Patentert barnesikker sikkerhetshette
- Hurtig tørking
- God vær- og UV-bestandighet
- Ideell for kartlegging og merking
- Aerosol kan brukes i alle vinkler (360°)
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Emballasje | Sprayboks liste |
| NOBB Nummer | 60146834 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 620 g |
| Forpakningslengde | 6.5 cm |
| Forpakningsbredde | 6.5 cm |
| Forpakningshøyde | 24 cm |
