Soudal Brush, Ø13
Produktnummer: 12810
EAN: 5411183186569
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Børste Kjemisk Anker Ø 13mm
Børste for rengjøring av borehull før bruk av Soudafix kjemisk anker.
Fordeler
- Leveres med diametrene 13mm., 19mm. og 27mm.
- 0
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Type tilbehør/reservedel | Andre liste |
| NOBB Nummer | 60084869 |
| Kalkulator - utregningsenhet | m² |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 45 g |
| Forpakningslengde | 30.5 cm |
| Forpakningsbredde | 1.3 cm |
| Forpakningshøyde | 1.3 cm |
