OLFA SKRAPE XSR-600MM
Produktnummer: 11941
EAN: 091511220070
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Skrape Olfa XSR-600 600mm 18x100mm fast vendbart blad
Meget brukervennlig og solid skrapeverktøy. Robust integrert ståltupp i håndtak for bruk med hammerverktøy (meiselfunksjon). Helstøpt og herdet slagfast håndtak. Ergonomisk gummibelagt grep. Vendbart blad med både skarp og butt egg. Enkelt verktøyfritt bladbytte med justerbar tilstramming. Ideell for bruk på fliser, gulv- og veggkledning.
Fordeler
- brukervennlig skrapeverktøy
- Enkelt verktøyfritt bladbytte
- for bruk på glass, fliser
- for bruk på gulv- og veggkledning
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Bladlengde | 18 mm |
| Total lengde | 100 mm |
| Sammenleggbar | Ja |
| Formen på bladet | Rett liste |
| Med beskyttelsesdeksel | Nei |
| Med skrape | Ja |
| Med glidesko | Nei |
| Kabelkniv | Nei |
| Brytebladkniv | Nei |
| NOBB Nummer | 49668984 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 600 g |
| Forpakningslengde | 3.4 cm |
| Forpakningsbredde | 14.5 cm |
| Forpakningshøyde | 65.2 cm |
