NT VINKELSLIPER 760W 125MM
Produktnummer: 11940
EAN: 7070530208224
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Vinkelsliper for sliping og kutting
Til kapping, sliping, fresing mm.
Ergonomisk design med smalt håndtak sørger for at
den sitter godt i hånden.
Fast turtall, beskyttelsesskjerm.
M14-spindellås og brukervennlig støttehåndtak.
Maks hastighet: 11.000 RPM.
Ergonomisk design med smalt håndtak sørger for at
den sitter godt i hånden.
Fast turtall, beskyttelsesskjerm.
M14-spindellås og brukervennlig støttehåndtak.
Maks hastighet: 11.000 RPM.
Fordeler
- Ergonomisk design
- Sitter godt i hånden
- Lang levetid
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Vurdert strømforbruk | 760 W |
| Spenning | 230 V |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Verktøyfesting | M14 liste |
| Maks skivediameter | 125 mm |
| Maskinvekt | 1.8 kg |
| Lengde på tilkoblingskabel | 2 m |
| Rotasjonshastighet ved tomgang | 11000 1/min |
| Lengde | 270 mm |
| Bredde | 80 mm |
| Høyde | 110 mm |
| NOBB Nummer | 60135077 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 2120 g |
| Forpakningslengde | 31 cm |
| Forpakningsbredde | 11.5 cm |
| Forpakningshøyde | 10 cm |
