NT Skiferkniv
Produktnummer: 10305
EAN: 7070530028501
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Skiferkniv for tilpasning av skifer
Skiferkniv gir fine naturlig kanter på bruddskiferen.
Fint å bruke for siste justering av fugene.
Viktig med godt underlag.
En hammer brukes for å slå på kniven som ligger på skiferen.
Gå fra kanten av skiferhellen og ta det i flere omganger om det er mye som skal fjernes.
Fint å bruke for siste justering av fugene.
Viktig med godt underlag.
En hammer brukes for å slå på kniven som ligger på skiferen.
Gå fra kanten av skiferhellen og ta det i flere omganger om det er mye som skal fjernes.
Fordeler
- For å tilpasse bruddskifer
- Runde av hjørner og lignende
- Fin siste justering av skifer
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Bladlengde | 185 mm |
| Total lengde | 360 mm |
| Formen på bladet | Rett liste |
| Knivbladmateriale | Karbonstål liste |
| Materiale i håndtak | Plast liste |
| Bladhøyde | 42 mm |
| NOBB Nummer | 51071137 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 400 g |
| Forpakningslengde | 20 cm |
| Forpakningsbredde | 4 cm |
| Forpakningshøyde | 3 cm |
