NT pro fugepistol 1350 dryppfri
Produktnummer: 10210
EAN: 7070530188014
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
NT pro fugepistol 1350 dryppfri
Fugepistol med anti-drypp, kan veksle mellom fullstendig dryppfri og vanlig funksjon.
Soft grip
360° rotasjon
Patronstørrelse: 310ml
Utveksling: 9:1
Stempeltrykk: 1.35kN
Vekt: 0,663 kg
Soft grip
360° rotasjon
Patronstørrelse: 310ml
Utveksling: 9:1
Stempeltrykk: 1.35kN
Vekt: 0,663 kg
Fordeler
- Dryppfri
- Soft grip
- 360° rotasjon
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Dryppstopp | Ja |
| Patronkapasitet | 310 ml |
| NOBB Nummer | 60048881 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 680 g |
| Forpakningslengde | 39 cm |
| Forpakningsbredde | 19 cm |
| Forpakningshøyde | 6 cm |
