NT piggrulle 500x110x24 mm pigg
Produktnummer: 10492
EAN: 7070530084910
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Piggrulle for lufting av avrettingsmasse
Brukes for å unngå luft i flytmassen.
Tett rundt aksling så sement ikke trenger inn.
Myk plastblanding på piggene som hindrer skade spesielt ved lave temperaturer.
Forsterket gods i håndtak.
Tett rundt aksling så sement ikke trenger inn.
Myk plastblanding på piggene som hindrer skade spesielt ved lave temperaturer.
Forsterket gods i håndtak.
Fordeler
- Fjerner luftbobler fra avrettingsmassen
- Hjelper til å jevne ut avrettingsmassen
- Gjør flytesparkel jobben lettere
- Bøyle for feste på skaft
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Fleksibel | Nei |
| Total lengde | 500 mm |
| Form | Andre liste |
| Sparkelbredde | 500 mm |
| Spatellengde | 24 mm |
| Bøyd | Nei |
| NOBB Nummer | 52933792 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 1200 g |
| Forpakningslengde | 52 cm |
| Forpakningsbredde | 12 cm |
| Forpakningshøyde | 12 cm |
| Vekt | 1200 kg |
| Lengde | 52 mm |
| Bredde | 12 mm |
| Høyde | 12 mm |
| Volum | 7488 dm3 |
