KNIV MINERALULL FGK HULT
Produktnummer: 10296
EAN: 7317843890112
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Hultafors mineralullskniv FGK
Mineralullskniv med 50 mm bredt blad med skala som kan bøyes. Med bølgeformet perforering for å skjære alle typer mineralull. Håndtaket er gripevennlig og fremstilt av ekstra slagfast PP-plast. Knivblad av 50 mm bredt kullstål.
Fordeler
- 50 mm bredt knivblad
- Knivblad med skala som kan bøyes
- Bølgeformet perforering
- Gripevennlig håndtak i PP-plast
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Total lengde | 465 mm |
| Isolasjonsbeskyttelse 1000 V | Nei |
| Bladlengde | 316 mm |
| Formen på bladet | Andre liste |
| Kabelkniv | Nei |
| Brytebladkniv | Nei |
| Med glidesko | Nei |
| Med skrape | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Med beskyttelsesdeksel | Ja |
| Uttrekkbar | Nei |
| Med sperre | Nei |
| Automatisk tilbaketrekking | Nei |
| Materiale i håndtak | Plast liste |
| Knivbladmateriale | Karbonstål liste |
| NOBB Nummer | 41115049 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 228 g |
| Forpakningslengde | 46.5 cm |
| Forpakningsbredde | 5 cm |
| Forpakningshøyde | 2.3 cm |
| Vekt | 228 kg |
| Lengde | 46.5 mm |
| Bredde | 5 mm |
| Høyde | 2.3 mm |
| Volum | 535 dm3 |
