Hultafors Håndverkskniv
Produktnummer: 10263
EAN: 7317843800111
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Hultafors håndverkskniv HVK
Håndverkskniv HVK - En klassisk håndverkskniv som passer oppgaver hvor det kreves en skarp og sterk kniv. For deg som trenger en allsidig kniv. Det 2,5 mm tykke knivbladet er herdet til 58-60 HRC. Eggen er slipt i flere operasjoner med en avsluttende bryning på lærskive. Skaftet og sliren er produsert i slagfast PP-plast. Kort fortalt: En allround kniv som får jobben gjort.
Fordeler
- Allround kniv
- Knivblad i karbonstål
- Japansk knivstål
- Skaft og slire i slagfast PP-plast.
- Eggen er slipt flere ganger
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Total lengde | 220 mm |
| Isolasjonsbeskyttelse 1000 V | Nei |
| Bladlengde | 93 mm |
| Formen på bladet | Rett liste |
| Kabelkniv | Nei |
| Brytebladkniv | Nei |
| Med glidesko | Nei |
| Med skrape | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Med beskyttelsesdeksel | Ja |
| Uttrekkbar | Nei |
| Med sperre | Nei |
| Automatisk tilbaketrekking | Nei |
| Materiale i håndtak | Plast liste |
| Knivbladmateriale | Karbonstål liste |
| NOBB Nummer | 26708545 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 104 g |
| Forpakningslengde | 22 cm |
| Forpakningsbredde | 5.5 cm |
| Forpakningshøyde | 3.3 cm |
| Vekt | 104 kg |
| Lengde | 22 mm |
| Bredde | 5.5 mm |
| Høyde | 3.3 mm |
| Volum | 399 dm3 |
