Jordan murkost gul syntetisk 55x170mm
Produktnummer: 10679
EAN: 7038511794005
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Murkost i syntetfiber er velegnet for påføring av kalk og tyntflytende slemming på murte overflater. Ekstra slitesterk.
Fordeler
- Enklere slemming
- Ekstra slitesterk
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Modell / utførelse | Rett liste |
| Form | Andre liste |
| Håndtaksmateriale | Andre liste |
| Materiale i børster | Andre liste |
| NOBB Nummer | 21666250 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 233 g |
| Forpakningslengde | 8 cm |
| Forpakningsbredde | 19 cm |
| Forpakningshøyde | 20 cm |
| Vekt | 233 kg |
| Lengde | 8 mm |
| Bredde | 19 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Volum | 3040 dm3 |
