HULTAFORS MÅLEBÅND RUSTFRITTSTÅL PRESS 4M
Produktnummer: 10543
EAN: 7317843504019
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Hultafors månebånd PRSS rustfritt stål KL1
Et polyesterbelagt målebånd hvor både målebåndet og returfjæren er av rustfritt stål. Målebåndet er godt rustet for arbeid i fuktige miljøer, og har det samme robuste huset som på vårt PR målebånd i ABS-plast. Det er også gummibelagt for et godt grep og slagfasthet. PRSS-båndet har et ergonomisk grep med gummibelagt knapp og brems. En fjærbelastet endehaken beskytter mot skader og forlenger båndets levetid. 4-meter modellen har en smal belteklips. 6-meter modellen har en unik belteholder med hurtigutløserfunksjon som gjør at målebåndet kan frigjøres med en hånd. Reserveblad artikkelnummer 350411 / NOBB 60030866.
Fordeler
- Bånd og returfjær i rustfritt stål
- Typegodkjent i henhold til EU Klasse I
- Smart metalløkke for sikkert arbeid i høyden
- Sterk rustfri endehake i stål
- Brems som holder båndet i ro ved låsing
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Lengde | 4 mm |
| Digital visning | Nei |
| Metrisk måleenhet | Ja |
| Med brems | Ja |
| Båndbredde | 19 mm |
| Automatisk opprulling | Ja |
| Dobbelsidig | Nei |
| Magnetisk | Nei |
| Britisk måleenhet (Imperialsk) | Nei |
| NOBB Nummer | 60030845 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 230 g |
| Forpakningslengde | 15.5 cm |
| Forpakningsbredde | 8 cm |
| Forpakningshøyde | 4 cm |
