HULTAFORS HURTIGTVINGE QCX 30 300MM
Produktnummer: 10290
EAN: 7317845213018
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Hultafors hurtigtvinge QCX 30 spennvidde: 300 mm
Kompakt og brukervennlig hurtigklemme med en klemkraft på opp til 120 kg og en halsdybde på 20 mm bredere enn QC-modellen. Stålskinne smidd i ett stykke, med en smal forankring for enkel tilgang på trange områder. Motholderen er utstyrt med gummibeskyttelse med spor for å beskytte overflaten og gi økt klemkraft. Vendbart hode som tillater både inn- og utvendig festing. Huset er laget av glassfiberforsterket nylon.
Fordeler
- Smidig fremre motholde for økt tilgang
- Rask mating og tilbakestilling
- Vendbart hode
- Klemkraft opp til 120 kg
- Endebeskyttelse
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Enhåndsutførelse | Ja |
| Klemmemekanisme-type | Andre liste |
| Bremser | Nei |
| Med sklisikkert belegg | Nei |
| Material på bakker | Andre liste |
| Materiale i håndtak | Plast liste |
| Vekt | 800 kg |
| NOBB Nummer | 49243233 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 800 g |
| Forpakningslengde | 56 cm |
| Forpakningsbredde | 24 cm |
| Forpakningshøyde | 3 cm |
