Hultafors Bitholder vinklet BHP
Produktnummer: 10285
EAN: 7317844485454
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Hultafors bitsholder Vinklet BHA
1/4" svingbar magnetisk bitsholder med hurtigfeste, utviklet for profesjonell bruk. Et kuleledd gjør at skruer kan strammes opp til en vinkel på 20 grader for økt tilgang på trange områder. Ved å skyve på hylsen kan den også brukes som en standard magnetisk bitsholder. Hurtigutløserfunksjonen gjør det enkelt å sette inn bitsen, og den klikker automatisk på plass uten at det er nødvendig å skyve tilbake hylsen. Den frisnurrende svarte hylsen gjør at du kan stabilisere bitsen når den er i bruk.
Fordeler
- Standard 1/4" bitsholder
- Hurtigfeste og magnet
- 20 graders kuleledd
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Størrelse på bitfeste | 1/4" liste |
| Størrelse på bitfeste (maskin) | 1/4" liste |
| Lengde | 90 mm |
| Magnetisk | Ja |
| Hurigfeste | Ja |
| NOBB Nummer | 57138563 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 60 g |
| Forpakningslengde | 16.5 cm |
| Forpakningsbredde | 1.6 cm |
| Forpakningshøyde | 1.6 cm |
