GRANBERG EGANGSHANSKE NITRIL HANDI XL (100 stk)
Produktnummer: 10793
EAN: 7023774770002
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
HANSKE NITRILBLÅ PFE
GRANBERG 770
Kjemikalieresistente engangshansker. Nitril, pudderfri. Blå farge. Mikrotekstur for best mulig grep. Testet og godkjent for ulike kjemikalier. Tåler fett, rensemidler osv. Godkjent til bruk i direkte kontakt med alle typer mat, også fettholdig mat (EN 1186). Beskyttelse mot plantevernmidler i henhold til ISO 18889:2019, nivå G1 (for kontakt med fortynnede plantevernmidler). Vekt 5,8 +- 0,2 g.
Kjemikalieresistente engangshansker. Nitril, pudderfri. Blå farge. Mikrotekstur for best mulig grep. Testet og godkjent for ulike kjemikalier. Tåler fett, rensemidler osv. Godkjent til bruk i direkte kontakt med alle typer mat, også fettholdig mat (EN 1186). Beskyttelse mot plantevernmidler i henhold til ISO 18889:2019, nivå G1 (for kontakt med fortynnede plantevernmidler). Vekt 5,8 +- 0,2 g.
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Farge | Blå liste |
| Materiale | NBR (Nitrilgummi) liste |
| Hanskestørrelse (US) | XL liste |
| Kjemikalieresistent | Ja |
| Beskyttelse mot mikroorganismer | Ja |
| Type mansjetten | Rullet liste |
| Pudret | Nei |
| Steril | Nei |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Tekstur | Fullt belagt liste |
| Lengde | 240 mm |
| Tykkelse | 0.12 mm |
| NOBB Nummer | 26094466 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 750 g |
| Forpakningslengde | 23.3 cm |
| Forpakningsbredde | 12.2 cm |
| Forpakningshøyde | 7 cm |
