Granberg Black Diamond ICE* HANSKE str 11
Produktnummer: 10786
EAN: 7023779049202
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Hanske, svart, HTP,vinterforet
GRANBERG 0400W
Monteringshansker, vinter Spesielt vinyl-/PVC-skumbelegg. Slitesterke. Enestående bevegelighet og passform. Testet og godkjent for kalde forhold. Vinyl-/PVC-beleggingsteknologien er en patentert prosess. Sanitized - behandlet for å hindre bakterievekst og for å fremme friskhet. OEKO-TEX Standard 100.
Monteringshansker, vinter Spesielt vinyl-/PVC-skumbelegg. Slitesterke. Enestående bevegelighet og passform. Testet og godkjent for kalde forhold. Vinyl-/PVC-beleggingsteknologien er en patentert prosess. Sanitized - behandlet for å hindre bakterievekst og for å fremme friskhet. OEKO-TEX Standard 100.
Fordeler
- Godt grep
- God komfort
- Fleksibel under kalde forhold
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Isolert | Nei |
| Farge | Svart liste |
| Materiale | Andre liste |
| Type overflate | Andre liste |
| Modell / utførelse | Fingerhanske liste |
| Leveringsform | Par liste |
| Lukke-variant | Elastisk mansjett liste |
| Overflate | Håndflatebelagt liste |
| Med sklisikkert belegg | Ja |
| Høy synlighet (signalfarger) | Nei |
| Hanskestørrelse | 11 stk |
| Hanskestørrelse (US) | XXL liste |
| Lang utførelse | Nei |
| Foret | Ja |
| Beskyttelse mot mekaniske farer | Ja |
| Beskyttelse mot mikroorganismer | Nei |
| Beskyttelse mot varme og ild | Nei |
| Beskyttelse mot kulde | Ja |
| Beskyttelse mot radioaktiv stråling | Nei |
| Beskyttelse mot ioniserende stråling | Nei |
| Type mansjetten | Håndleddslang mansjett liste |
| Kjemikalieresistent | Nei |
| Materialkvalitet | PVC (Polyvinylklorid) liste |
| NOBB Nummer | 40583866 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | PAR |
| Forpakningsvekt | 129 g |
| Forpakningslengde | 28 cm |
| Forpakningsbredde | 15.5 cm |
| Forpakningshøyde | 3.5 cm |
