Eibenstock Stasjonær Steinsag EST 350.1 2400W Ø350 Blad
Produktnummer: 12018
EAN: 4026851020833
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Steinsag for kapping av stein og fliser
Skjæring av steinmaterialer, f.eks. betong, naturstein, murstein.
Kutting av stål, plast og lignende materialer med nytt universalt skjæreblad (tilbehør)
Kutting av stål, plast og lignende materialer med nytt universalt skjæreblad (tilbehør)
Fordeler
- Nytt ergonomisk håndtak
- Slitesterkt støpt aluminium skjærebord
- Justerbar hurtigspenning uten verktøy
| NOBB Nummer | 60657199 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 19000 g |
| Forpakningslengde | 40 cm |
| Forpakningsbredde | 30 cm |
| Forpakningshøyde | 40 cm |
| Vekt | 19000 kg |
| Lengde | 40 mm |
| Bredde | 30 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Volum | 48000 dm3 |
