BOSCH VINKELSLIPER GWS 18V-11 S 125MM L-BOXX
Produktnummer: 13427
EAN: 4053423323399
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Vinkelsliper GWS 18V-11 S 125mm L-BOXX
Denne vinkelsliperen passer til svært mange forskjellige lette til middels krevende skjære- og slipeoppgaver og er en allrounder for vedlikehold, reparasjoner og drift og for sluttinstallasjoner. Med en effekt tilsvarende 1100 W ved ledningsdrift og optimert overbelastningskapasitet er den egnet for industribruk, for eksempel til avgrading, rustfjerning, rørvedlikehold og reparasjoner, og har fremragende slitestyrke. Hastighetsvelgeren med 6 stillinger gir mulighet til optimal kontroll under arbeid med mange forskjellige materialer. Under arbeidet gir det lengre håndtaket økt komfort og reduserer tretthet, samtidig som omfattende sikkerhetsfunksjoner reduserer faren for personskader
Fordeler
- Robust maskin med effekt tilsvarende 1100 W
- Balansert design
- Smalere og vibrasjonsdempende håndtak
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Nominell spenning | 18 V |
| Verktøyfesting | M14 liste |
| Maks skivediameter | 125 mm |
| Lengde | 325 mm |
| Bredde | 265 mm |
| Høyde | 118 mm |
| NOBB Nummer | 60681793 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 4100 g |
| Forpakningslengde | 36 cm |
| Forpakningsbredde | 13.4 cm |
| Forpakningshøyde | 44.4 cm |
