BOSCH STIKKSAG GST 18V-125 B SOLO L-BOXX
Produktnummer: 10762
EAN: 4059952588995
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Stikksag GST 18V-125 B solo L-BOXX
Pålitelig batteridrevet problemløser for alle bruksområder - med buet håndtak. Robust design og børsteløs motor sikrer førsteklasses brukstid og økt levetid for verktøyet. Den batteridrevne stikksagen med buet håndtak har et optimalt pris/ytelse-forhold i sitt segment. Satser på enkelhet med viktige kjernefunksjoner som SDS-sagbladholder, lysdiode, 4-trinns pendel, eller hastighetsvalg
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Vekt uten batteripakke | 2 kg |
| Skjæredybde i tre | 125 mm |
| NOBB Nummer | 60050654 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 1950 g |
| Forpakningslengde | 35.7 cm |
| Forpakningsbredde | 44.2 cm |
| Forpakningshøyde | 15.1 cm |
| Vekt | 1950 kg |
| Lengde | 35.7 mm |
| Bredde | 44.2 mm |
| Høyde | 15.1 mm |
| Volum | 23827 dm3 |
