BOSCH SPISSMEISEL 400 MM SDS-MAX R-TEC SPEED
Produktnummer: 11071
EAN: 3165140533621
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
SPISSMEISEL SDS-MAX R-TEC SPEED
SDS max RTec Speed-spissmeisel som perfekt til presisjonsarbeid i betong uten forstyrrelser og med mindre fastkjøring. Selvkvessende vridd tupp gir bredere materialfjerning, noe som sikrer jevnt arbeid. Passer til alle SDS max-borhammere.
Fordeler
- RTec Speed-spissmeisel
- Selvkvessende
- Høyere materialfjerningshastighet
- Perfekt til presisjonsarbeid i betong
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 0.0 g |
| Forpakningslengde | 0.0 cm |
| Forpakningsbredde | 0.0 cm |
| Forpakningshøyde | 0.0 cm |
| Vekt | 0.0 kg |
| Lengde | 0.0 mm |
| Bredde | 0.0 mm |
| Høyde | 0.0 mm |
| Volum | 0.0 dm3 |
| NOBB Nummer | 43133493 |
