BOSCH BAJONETTSAG GSA 1300 PCE
Produktnummer: 13581
EAN: 3165140578288
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Bajonettsag GSA 1300 PCE
Klassens minste vibrasjoner - ved hele 1300 watt. For mindre slitsomt arbeid: antivibrasjonshåndtak og vektfordeling. Kraftig 1300 watts motor med konstantelektronikk for de tøffeste jobbene. Konstant LED-lys til å lyse opp mørke arbeidsområder. Metallkrok så man kan henge fra seg maskinen i pauser fra arbeidet. Konstant pendelslag for rask saging. SDS-sagbladskiftesystem for raskt og enkelt bytte av blad med en hånd. Justerbart sageanslag. Gummibelagt girkassekabinett gir sikkert og behagelig grep.
Tekniske data:
ominelt effektopptak 1.300 W
Slagtall på tomgang 0 - 2.900 slag/min
Vekt 4,1 kg
Sag, slaglengde 28 mm
Skjæredybde i treverk 230 mm
Skjæredybde i metallprofiler og metallrør 20 mm
Tekniske data:
ominelt effektopptak 1.300 W
Slagtall på tomgang 0 - 2.900 slag/min
Vekt 4,1 kg
Sag, slaglengde 28 mm
Skjæredybde i treverk 230 mm
Skjæredybde i metallprofiler og metallrør 20 mm
Fordeler
- Nominelt effektopptak: 1.300 W.
- Skjæredybde i treverk: 230 mm.
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Spenning | 230 V |
| Slag | 28 mm |
| Skjæredybde i tre | 230 mm |
| Høyde | 161 mm |
| Vurdert strømforbruk | 1300 W |
| Lengde | 475 mm |
| Vekt | 4.1 kg |
| NOBB Nummer | 44394594 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 6430 g |
| Forpakningslengde | 58 cm |
| Forpakningsbredde | 27 cm |
| Forpakningshøyde | 12.5 cm |
