| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Egnet for slagtrekker | Ja |
| Med hull | Nei |
| Fjærkule feste | Nei |
| Tosidig | Nei |
| Isolasjonsbeskyttelse 1000 V | Nei |
| Fastnøkkelbredde | 6.35 mm |
| Total lengde | 50 mm |
| Tilkoblingsstørrelse | 6.35 mm |
| Tykkelse på klinge | 4 mm |
| Størrelse (TX) | 20 stk |
| Klingebredde | 4 mm |
| Sportype | Torx liste |
| Tilkoblingsstørrelse | 1/4" liste |
| Type stjerneskrue | Uten liste |
| NOBB Nummer | 57376964 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 25 g |
| Forpakningslengde | 10.5 cm |
| Forpakningsbredde | 1 cm |
| Forpakningshøyde | 4.7 cm |
