Skiftenøkkel 8070 med maksimal nøkkelvidde på 20mm. Nøkkelen har lasergravert måleskala for avlesning av nøkkelvidde eller måling av skrue- og mutterhode. Smidige og tynne kjefter som kommer til selv hvor plassen er trang. Parallelle gripeflater med 15 graders arbeidsvinkel sikrer fast grep og stor tilgjengelighet. Lengde 155 mm
Fordeler
- presisjonsherdet og rustbeskyttet
- høykvalitetsstål
- tynne kjefter
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Lengde | 155 mm |
| Maks nøkkelvidde | 20 mm |
| Isolasjonsbeskyttelse 1000 V | Nei |
| Gnistfattig utførelse | Nei |
| NOBB Nummer | 21555974 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 142 g |
| Forpakningslengde | 16 cm |
| Forpakningsbredde | 4.7 cm |
| Forpakningshøyde | 1.4 cm |
| Vekt | 142 kg |
| Lengde | 16 mm |
| Bredde | 4.7 mm |
| Høyde | 1.4 mm |
| Volum | 105 dm3 |
