Sirkelsagblad, øvrige, 8501-SW Profesjonelt sirkelsagblad med hårdmetalltenner for portable og stasjonære sirkelsager. Produsert av herdet, kaldvalset stål. Tannvinkel 0 grader for kapping av alle trematerialer. Med slisser som tillater bladet å ekspandere under sagingen.
Fordeler
- sirkelsagblad med hårdmetalltenner
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Egnet for treverk | Ja |
| Sagblad diameter | 216 mm |
| Antall tenner | 40 stk |
| NOBB Nummer | 22729602 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 633 g |
| Forpakningslengde | 26 cm |
| Forpakningsbredde | 24 cm |
| Forpakningshøyde | 0.5 cm |
