Sammenleggbart multiverktøy i aluminium med 18 funksjoner og blader av rustfritt stål. Oppbevaringsveske i slitesterk canvas med belteclips. Eloksert overflate i oransje.
Fordeler
- Robust multiverktøy
- Rustbestandige blader
- Eloksert overflate
- 18 funksjoner
- Oppbevaringsveske
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Med flaskeåpner | Ja |
| Med sagblad | Ja |
| Med skrutrekker | Ja |
| Med tang | Ja |
| Med skiftenøkkel | Nei |
| Med kniv | Ja |
| Med fil | Ja |
| Lengde sammenfoldet | 150 mm |
| NOBB Nummer | 41542879 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 200 g |
| Forpakningslengde | 3 cm |
| Forpakningsbredde | 18.4 cm |
| Forpakningshøyde | 20.1 cm |
| Vekt | 200 kg |
| Lengde | 3 mm |
| Bredde | 18.4 mm |
| Høyde | 20.1 mm |
| Volum | 1110 dm3 |
