Hurtigherdende tørrmørtel for fremstilling av sementmasser på isolasjons- eller skillelag og støpemasse for varme både inne og utendørs.
- Kan gås på etter ca. 14 timer.
- Kan brukes for legging "vått i vått" eller som avrettingsmasse som kan plate- eller fliselegges etter en dag.
- Spesifikasjonene gjelder for +23 °C og 50 % rel. luftfuktighet.
- Kan varmes opp etter ca. 3 dager iht. tekniske regler.
- Kvalitetsklasse: CT-C40-F6.
| Generelt | |
|---|---|
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 25000.0 g |
| Forpakningslengde | 0.0 cm |
| Forpakningsbredde | 0.0 cm |
| Forpakningshøyde | 0.0 cm |
| Vekt | 25.0 kg |
| Lengde | 0.0 mm |
| Bredde | 0.0 mm |
| Høyde | 0.0 mm |
| Volum | 0.0 dm3 |
