Vinkel Lettvekt S25L
Produktnummer: 10586
EAN: 7317843104011
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Hultafors vinkel lettvekt S25L rustfri
Lett vinkel med robust anslag i plast. Utviklet i samarbeid med håndverkere, for profesjonell bruk og maksimal bevegelighet. Materialkombinasjonen (PC og ABS) i anslaget har egenskaper som gjør den motstandsdyktig mot støt og temperaturvariasjoner. Den metriske graderingen i mm er dypetset på begge sider av den 45 mm brede klingen. Hullet i anslaget egner seg til verktøysikring med stropp.
Fordeler
- Klinge i rustfritt stål
- Slagfast 18 mm bred anleggsflate
- Dypetset gradering
- Hull til verktøysikring med stropp
- Presis avmerking 90° og 45°
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Materiale | Rustfritt stål liste |
| Med anlegg | Ja |
| Med måleskala | Ja |
| Med gjæringsfunksjon | Nei |
| Klingebredde | 45 mm |
| NOBB Nummer | 60147646 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 134 g |
| Forpakningslengde | 25.5 cm |
| Forpakningsbredde | 15.5 cm |
| Forpakningshøyde | 1.8 cm |
| Vekt | 134 kg |
| Lengde | 25.5 mm |
| Bredde | 15.5 mm |
| Høyde | 1.8 mm |
| Volum | 711 dm3 |
