Vinderup Mørtelbåre BC1100S
Produktnummer: 10014
EAN: 5701747014507
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Lasteevne på 250 kg/110 l
- Mørtelbåre med lasteevne på 250 kg/110 l.
- Galvaniseret børkasse med forstærkninger.
- 16″ lufthjul.
- 30 mm rørstel.
| Generelt | |
|---|---|
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 17500.0 g |
| Forpakningslengde | 140.0 cm |
| Forpakningsbredde | 60.0 cm |
| Forpakningshøyde | 73.0 cm |
| Vekt | 17.5 kg |
| Lengde | 1400.0 mm |
| Bredde | 600.0 mm |
| Høyde | 730.0 mm |
| Volum | 613.2 dm3 |
