TEGERA MONTERINGSHANSKER STR 6
Produktnummer: 12777
EAN: 7340118367583Syntetisk hanske TEGERA 8801R
Fingerførlig arbeidshanske, 15 gg strikket med supermykt nitrilskum som gir utmerket grep på tørre overflater. Pustende materialer for komfort hele dagen. Beskyttelse mot kontaktvarme opp til 100 °C. Et bredt utvalg av størrelser betyr at alle finner en hanske som sitter perfekt. Hudvennlig med Derma-test og Oeko-Tex-sertifikat. Leveres med beskrivende hengelapp som gjør det lett for kunden å velge i butikken.
Fordeler
- Tåler kontaktvarme opptil 100°C
- Godkjent for mathåndtering
- Tynn
| NOBB Nummer | 60040477 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 40 g |
| Forpakningslengde | 24.5 cm |
| Forpakningsbredde | 11 cm |
| Forpakningshøyde | 1.3 cm |
| Vekt | 40 kg |
| Lengde | 24.5 mm |
| Bredde | 11 mm |
| Høyde | 1.3 mm |
| Volum | 350 dm3 |
