TEGERA KUTTHANSKE CUT D STR 9
Produktnummer: 12938
EAN: 7340118370132
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Skjærebeskyttelseshanske TEGERA 8807R
Fingerfølsom tynn hanske med kuttbestandighetsnivå D, egnet for finmonteringsarbeid. 15 gg strikket med kuttbestandig CRF-teknologi. Håndflate dyppet i supermykt nitrilskum som gir utmerket grep på tørre overflater. Forsterket tommelskritt for lengre levetid. Pustende materialer for komfort hele dagen. Beskyttelse mot kontaktvarme opp til 100 °C. Et bredt utvalg av størrelser betyr at alle finner en hanske som sitter perfekt. Hudvennlig med Derma-test og Oeko-Tex-sertifikat. Leveres med beskrivende hengelapp som gjør det lett for kunden å velge i butikken.
Fordeler
- Tåler kontaktvarme opptil 1°C
- Godkjent for mathåndtering
- Forsterkning mellom pekefinger og tommel
- Anatomisk utformet
| NOBB Nummer | 57314384 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | PAR |
| Forpakningsvekt | 80 g |
| Forpakningslengde | 27 cm |
| Forpakningsbredde | 13 cm |
| Forpakningshøyde | 1.6 cm |
| Vekt | 80 kg |
| Lengde | 27 mm |
| Bredde | 13 mm |
| Høyde | 1.6 mm |
| Volum | 562 dm3 |
