Laget av herdet krom-vanadiums stål. Presisjon. 250 mm langt kant- og sporbor for boring i heltre, sponplater og trefiberplater.
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Egnet for rustfritt stål | Nei |
| Egnet for jernfrie metaller | Nei |
| Egnet for kunststoff | Nei |
| Egnet for stein | Nei |
| Egnet for stål | Nei |
| Egnet for treverk | Ja |
| Egnet for glass | Nei |
| Egnet for betong | Nei |
| Egnet for st\u00F8pejern | Nei |
| Kuttelengde | 96 mm |
| Total lengde | 151 mm |
| Skaftdiameter | 9.95 mm |
| Diameter bor | 12 mm |
| Festesystem | Sylindrisk tange liste |
| NOBB Nummer | 55384295 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 79 g |
| Forpakningslengde | 22 cm |
| Forpakningsbredde | 3.5 cm |
| Forpakningshøyde | 1.6 cm |
