Soudal Swipex Håndrenseklut 100stk
Produktnummer: 10615
EAN: 5411183073807
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Våtservietter Swipex 100 Wipes
Fordeler
- Effektiv fjerning av fett og smuss
- Egnet for både hender og verktøy
- Snill mot huden
- 0
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Farge | Hvit liste |
| Bredde | 110 mm |
| Lengde | 110 mm |
| NOBB Nummer | 49139194 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 614 g |
| Forpakningslengde | 7 cm |
| Forpakningsbredde | 7 cm |
| Forpakningshøyde | 26 cm |
| Vekt | 614 kg |
| Lengde | 7 mm |
| Bredde | 7 mm |
| Høyde | 26 mm |
| Volum | 1274 dm3 |
