6 stk ergonomiske skrutrekkere i sett for spor, Phillips og Pozidriv skruer. Forsynt med herdet og svartoksydert spiss. Det fargekodede skaftet har symbol som gjør det enkelt å velge riktig skrutrekker.
Fordeler
- skrutrekkersett med 6 verktøy
- Ergonomisk
- Svartoksidert spiss
- Fargekodet skaft
- Symbol på skaftet
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Isolert | Nei |
| Isolasjonsbeskyttelse 1000 V | Nei |
| Totalt antall verktøy | 6 stk |
| Antall stjerneskrutrekkere PZ | 2 stk |
| Antall sporskrutrekkere | 2 stk |
| Antall stjerneskrutrekkere PH | 2 stk |
| Emballasje | Kartong (eske) liste |
| NOBB Nummer | 21570791 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | SET |
| Forpakningsvekt | 520 g |
| Forpakningslengde | 28.5 cm |
| Forpakningsbredde | 19.5 cm |
| Forpakningshøyde | 4.2 cm |
