SAGBLAD ACZ85RT3 HM 85X2,5MM
Produktnummer: 12987
EAN: 4059952655994
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Sagblad ACZ85RT3 HM 85X2,5mm
Multikuttere er ypperlige for å fjerne gammel fugemasse uten å skade flisene rundt. PRO ACZ 85 RT3 gjør dette effektivt og har lang levetid. Du kan også bruke den til å kutte kabelkanaler i lettbetong.
Fordeler
- Fjerner høy fugemasse med høy slitestyrke
- Tøffe, effektive hardmetallkortn
- Starlock for raskt bytte av tilbehør
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Type tilbehør/reservedel | Andre liste |
| Tilbehør | Ja |
| NOBB Nummer | 60688527 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 51 g |
| Forpakningslengde | 16.4 cm |
| Forpakningsbredde | 9.5 cm |
| Forpakningshøyde | 0.5 cm |
| Vekt | 51 kg |
| Lengde | 16.4 mm |
| Bredde | 9.5 mm |
| Høyde | 0.5 mm |
| Volum | 78 dm3 |
