Batteridrevet langhalset vinkelsliper for kutting, polering og sliping.
Justerbar hastighet 5.000 til 15.000 RPM.
For vanskelig tilgjengelige flater og presist detaljarbeid.
Lett og balansert konstruksjon, kraftig og stillegående.
Solid hode av glassfiberforsterket polyamid.
Trygt oppbevart i solid koffert av polypropylen.
Leveres med:
1 stk kappeskive Ø 50 mm. For kutting av stål, plast og tre. Med vevd forsterkning, 50 x 1 x 10 mm.
1 stk slipeskål Ø 50 mm. For avgrading, sliping og rustfjerning på stål mm.
1 stk slipeskive Ø 50 mm. For sliping av herdet støpejern, støpejern, rustfritt stål, tre og plast.
1 stk batteri
1 stk lader
Justerbar hastighet 5.000 til 15.000 RPM.
For vanskelig tilgjengelige flater og presist detaljarbeid.
Lett og balansert konstruksjon, kraftig og stillegående.
Solid hode av glassfiberforsterket polyamid.
Trygt oppbevart i solid koffert av polypropylen.
Leveres med:
1 stk kappeskive Ø 50 mm. For kutting av stål, plast og tre. Med vevd forsterkning, 50 x 1 x 10 mm.
1 stk slipeskål Ø 50 mm. For avgrading, sliping og rustfjerning på stål mm.
1 stk slipeskive Ø 50 mm. For sliping av herdet støpejern, støpejern, rustfritt stål, tre og plast.
1 stk batteri
1 stk lader
Fordeler
- Justerbar hastighet
- Leveres med koffert
- Kraftig og stillegående
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Vurdert strømforbruk | 100 W |
| Rotasjonshastighet ved tomgang | 5000 1/min |
| Maks skivediameter | 50 mm |
| Lengde | 320 mm |
| Maskinvekt | 0.8 kg |
| NOBB Nummer | 60812741 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 2150 g |
| Forpakningslengde | 33 cm |
| Forpakningsbredde | 11.2 cm |
| Forpakningshøyde | 19.3 cm |
