Høyreklippende platesaks med utveksling og fargekodet gult håndtak konstruert for håndverkere. Klippekapasitet: 0,9 mm (rustfritt stål), 1,2 mm (kaldvalset stål), 1,5 mm (Kobber, aluminium, plast mm). Håndtaket har mykt grep og selvåpnende fjær som øker arbeidskomforten. Bladene er smidde av krom-molybdenstål. Med sikkerhetslås.
Fordeler
- For høyreklipping i harde plater
- Tokomponentshåndtak med sikkerhetslås
- 0,9 mm (rustfritt stål)
- 1,2 mm (kaldvalset stål)
- 1,5 mm (Kobber, aluminium, plast mm)
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Rett utførelse | Ja |
| Bladlengde | 50 mm |
| Lengde | 250 mm |
| Maks platetykkelse | 1.5 mm |
| Betjening | Høyrehendt liste |
| NOBB Nummer | 43931054 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 395 g |
| Forpakningslengde | 32 cm |
| Forpakningsbredde | 8 cm |
| Forpakningshøyde | 3.2 cm |
