NT Tannsparkel dobbelgrep 8mm buet tanning
Produktnummer: 10259
EAN: 7070530012357
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Tannsparkel dobbelgrep for kontrollert påføring
Tannsparkel dobbelgrep for påføring av flislim. For raskere jobbing på store flater. Buet tanning for lenger åpentid på flislim og for å sikre bedre limdekning.
Fordeler
- Proff dobbel grep tannsparkel
- Kan legge større mengder lim
- Med trehåndtak
- Enkel å rengjøre
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Form | Limspatel liste |
| Fleksibel | Nei |
| Total lengde | 480 mm |
| Sparkelbredde | 6.5 mm |
| Bøyd | Nei |
| Gnistfattig utførelse | Nei |
| Spatellengde | 480 mm |
| NOBB Nummer | 26232702 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 600 g |
| Forpakningslengde | 48 cm |
| Forpakningsbredde | 13 cm |
| Forpakningshøyde | 9 cm |
