NT Tannsparkel dobbelgrep 10mm buet tanning
Produktnummer: 10220
EAN: 7070530012364
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Profesjonell 10 mm dobbel grep buet tannsparkel
Tannsparkel dobbelgrep for påføring av flislim.
For raskere jobbing på store flater.
Buet tanning for lenger åpentid på flislim og for å sikre bedre limdekning.
Lim forbruk ca. pr. kvm: 6 kg.
For raskere jobbing på store flater.
Buet tanning for lenger åpentid på flislim og for å sikre bedre limdekning.
Lim forbruk ca. pr. kvm: 6 kg.
Fordeler
- Proff dobbel grep tannsparkel
- Kan legge større mengder lim
- Med tre håndtak
- Enkel å rengjøre
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Fleksibel | Nei |
| Total lengde | 480 mm |
| Form | Limspatel liste |
| Gnistfattig utførelse | Nei |
| Sparkelbredde | 10 mm |
| Spatellengde | 480 mm |
| Bøyd | Nei |
| NOBB Nummer | 26232710 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 600 g |
| Forpakningslengde | 48 cm |
| Forpakningsbredde | 13 cm |
| Forpakningshøyde | 9 cm |
