NITRILEHANSKER NITRILSAFE GRØNN STR 10
Produktnummer: 12406
EAN: 7023771410000
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Kjemikaliehanske i Nitril med for av bomullfloss
GRANBERG 1000
Kjemikaliehansker i nitril. Fôr av bomullsfloss. Beskytter mot fuktighet, kjemikalier, smuss, bensin, olje og løsemidler (EN 374). God anatomisk passform for maksimal komfort. Hanskenes mykhet og den grepsmønstrede håndflaten gir et godt vått og tørt grep. Høy slitestyrke gir slitesterke hansker. Godkjent for bruk i direkte kontakt med alle typer matvarer, inkludert matvarer med høyt fettinnhold (EN 1186).
Kjemikaliehansker i nitril. Fôr av bomullsfloss. Beskytter mot fuktighet, kjemikalier, smuss, bensin, olje og løsemidler (EN 374). God anatomisk passform for maksimal komfort. Hanskenes mykhet og den grepsmønstrede håndflaten gir et godt vått og tørt grep. Høy slitestyrke gir slitesterke hansker. Godkjent for bruk i direkte kontakt med alle typer matvarer, inkludert matvarer med høyt fettinnhold (EN 1186).
Fordeler
- Beskytter mot en rekke kjemikalier og smuss
- Godt grep under våte og tørre forhold.
- Godkjent for kontakt med alle typer matvarer
- Glidesikkert mønster gir godt grep
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Farge | Grønn liste |
| Materiale | NBR (Nitrilgummi) liste |
| Med sklisikkert belegg | Ja |
| Hanskestørrelse | 10 stk |
| Hanskestørrelse (US) | XL liste |
| Lang utførelse | Ja |
| Foret | Nei |
| Beskyttelse mot mekaniske farer | Ja |
| Kjemikalieresistent | Ja |
| Beskyttelse mot mikroorganismer | Ja |
| Beskyttelse mot varme og ild | Nei |
| Beskyttelse mot kulde | Nei |
| Beskyttelse mot radioaktiv stråling | Nei |
| Beskyttelse mot ioniserende stråling | Nei |
| Isolert | Nei |
| Høy synlighet (signalfarger) | Nei |
| Lukke-variant | Pull-on liste |
| Leveringsform | Par liste |
| Type mansjetten | Mansjett underarmlengde liste |
| Overflate | Fullt belagt liste |
| Materialkvalitet | Andre liste |
| Modell / utførelse | Fingerhanske liste |
| NOBB Nummer | 26084830 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | PAR |
| Forpakningsvekt | 86 g |
| Forpakningslengde | 33 cm |
| Forpakningsbredde | 14 cm |
| Forpakningshøyde | 1 cm |
