METALLBOR HSS-G S 5X86MM
Produktnummer: 10774
EAN: 3165140521574
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
metalbor HSS-G S
Det HSS-slipte spiralboret for boring gjennom metall med maksimal presisjon. Borets eksponerte 135-graders todelte selvsentreringsspiss kombinerer aktiv skjæring med perfekt sentrering uten forskyvning - for maksimal presisjon. Med den todelte spissen er det dessuten unødvendig med forhåndskjørning eller forboring i opptil 10 mm. Dette presisjonsslipte boret som er fremstilt av HSS (hurtigstål), gir opptil 40 % raskere boring og opptil 50 % lavere matetrykk enn standardslipte HSS-bor med tverregger. Dette boret er designet for boring av hull i legert og ikke-legert stål, støpestål, støpejern, sinterjern, formbart støpejern, ikke-jernholdige metaller og hardplast. Det har et sylinderskaftsystem (skaftet har den samme diameteren som boret) og er beregnet for bruk i drillstativ og driller.
| NOBB Nummer | 42055175 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 10 g |
| Forpakningslengde | 145 cm |
| Forpakningsbredde | 41 cm |
| Forpakningshøyde | 5 cm |
| Vekt | 10 kg |
| Lengde | 145 mm |
| Bredde | 41 mm |
| Høyde | 5 mm |
| Volum | 29725 dm3 |
