Merketusj Maxx 222 svart 0,7mm
Produktnummer: 10564
EAN: 4004675002341
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Merketusj Maxx 222 svart Schneider
| NOBB Nummer | 45476457 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 11 g |
| Forpakningslengde | 18 cm |
| Forpakningsbredde | 2 cm |
| Forpakningshøyde | 2 cm |
| Vekt | 11 kg |
| Lengde | 18 mm |
| Bredde | 2 mm |
| Høyde | 2 mm |
| Volum | 72 dm3 |
