Limtvinge RC 58 38/55
Produktnummer: 10297
EAN: 7317845255810
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Hultafors limtvinge RC 58 spennvidde: 58
Enhåndstvinge med sperrefunksjon som gir mulighet for ulik klemkraft. Glassfiberarmert nylon med 2-komponents håndtak og trykkplater i plast.
Fordeler
- Leddede trykkplater
- Enhåndstvinge
- Sperrefunksjon
- Friksjonsgrep
- Glassfiberarmert nylon
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Enhåndsutførelse | Ja |
| Klemmemekanisme-type | Andre liste |
| Bremser | Nei |
| Med sklisikkert belegg | Nei |
| Material på bakker | Andre liste |
| Materiale i håndtak | Plast liste |
| Vekt | 200 kg |
| NOBB Nummer | 49243316 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 200 g |
| Forpakningslengde | 19.5 cm |
| Forpakningsbredde | 9.5 cm |
| Forpakningshøyde | 3 cm |
