HULTAFORS BANDMÅL PR 8M KL 1
Produktnummer: 10528
EAN: 7317843503012
Hultafors målebånd PR EU KL1
Robust målebånd med ergonomisk grep, gummibelagt knapp og brems, med et holdbart hus av ABS-plast. Gult, motstandsdyktig bånd gradert ved bruk av en nøyaktig blekkstråleteknikk. Myk, fjærbelastet båndretur beskytter endehaken mot skader og forlenger båndets levetid. Reserveblad artikkelnummer 350311 / NOBB 47239095.
Fordeler
- Robust målebånd med ergonomisk grep
- Smart metall løkke for sikkert arbeid i høyde
- Tydelig brems
- Sterk, rustfri endehake
- Sertifisert EU Klasse I
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Lengde | 8 mm |
| Dobbelsidig | Nei |
| Magnetisk | Nei |
| Metrisk måleenhet | Ja |
| Britisk måleenhet (Imperialsk) | Nei |
| Automatisk opprulling | Ja |
| Båndbredde | 25 mm |
| Digital visning | Nei |
| Med brems | Ja |
| NOBB Nummer | 46557064 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 466 g |
| Forpakningslengde | 17 cm |
| Forpakningsbredde | 9.3 cm |
| Forpakningshøyde | 6 cm |
| Vekt | 466 kg |
| Lengde | 17 mm |
| Bredde | 9.3 mm |
| Høyde | 6 mm |
| Volum | 949 dm3 |
