Ergonomisk og velbalansert håndsag, utformet for å være behagelig og passe perfekt i hånden. Håndsag for kapping av grove eller tykke materialer med forbedret kappeområde også for middels grove materialer.Unik NXT-tanning som kapper jevnere og rettere med samme hastighet. Tannspissherdet for å holde skarpheten lenger.Tykkere blad for bedre stabilitet og presisjon. Overflatebehandlet blad som minsker friksjonen og beskytter mot rust.Skrudd 3-komponents håndtak med 45° og 90°
Fordeler
- for grove og tykke materialer
- Ergonomisk håndtak
- Overflatebehandlet
- Tannspissherdet
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Egnet for kunststoff | Nei |
| Egnet for rustfritt stål | Nei |
| Egnet for stål | Nei |
| Egnet for treverk | Ja |
| Kransag | Nei |
| Utskiftbart sagblad | Nei |
| Isolasjonsbeskyttelse 1000 V | Nei |
| Egnet for aluminium | Nei |
| Antall tenner per tomme | 7 stk |
| Sagbladlengde | 550 mm |
| Sag blad | Ensidig liste |
| Modell / utførelse | Bladsag liste |
| Type | Håndsag liste |
| NOBB Nummer | 21581848 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 532 g |
| Forpakningslengde | 65.5 cm |
| Forpakningsbredde | 12 cm |
| Forpakningshøyde | 3.8 cm |
| Vekt | 532 kg |
| Lengde | 65.5 mm |
| Bredde | 12 mm |
| Høyde | 3.8 mm |
| Volum | 2987 dm3 |
