GRANBERG STRIKKEHANSKER VINTER str 11
Produktnummer: 10797
EAN: 7023778095101
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Strikkehansker vinter lateksskumbelegg
GRANBERG 8095
Strikkehansker vinter Lateksskumbelegg. Komfortabel og fleksibel. Gir god varmeisolasjon. Det myke lateksbelegget gir godt grep og en viss støtdempende effekt ved håndtering av harde materialer, som ved steinlegging eller håndtering av varer.
Strikkehansker vinter Lateksskumbelegg. Komfortabel og fleksibel. Gir god varmeisolasjon. Det myke lateksbelegget gir godt grep og en viss støtdempende effekt ved håndtering av harde materialer, som ved steinlegging eller håndtering av varer.
Fordeler
- Fleksible og komfortable
- Godt grep og lang levetid
- God varmeisolasjon
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Farge | Flerfarget liste |
| Materiale | Andre liste |
| Med sklisikkert belegg | Ja |
| Hanskestørrelse | 11 stk |
| Hanskestørrelse (US) | XXL liste |
| Lang utførelse | Nei |
| Foret | Ja |
| Beskyttelse mot mekaniske farer | Ja |
| Beskyttelse mot mikroorganismer | Nei |
| Beskyttelse mot varme og ild | Nei |
| Beskyttelse mot kulde | Ja |
| Beskyttelse mot radioaktiv stråling | Nei |
| Beskyttelse mot ioniserende stråling | Nei |
| Høy synlighet (signalfarger) | Nei |
| Kjemikalieresistent | Nei |
| Isolert | Nei |
| Lukke-variant | Elastisk mansjett liste |
| Overflate | 1/2 belagt liste |
| Type overflate | Andre liste |
| Leveringsform | Par liste |
| Type mansjetten | Håndleddslang mansjett liste |
| Materialkvalitet | Andre liste |
| Modell / utførelse | Fingerhanske liste |
| NOBB Nummer | 45100614 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 120 g |
| Forpakningslengde | 27.5 cm |
| Forpakningsbredde | 12 cm |
| Forpakningshøyde | 2.5 cm |
