GRANBERG ENG.HANSKE, NITRIL P.FRI (100 stk) XXL
Produktnummer: 10792
EAN: 7023774770101
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Engangshansker Nitrile, pudderfri, blå farge
GRANBERG 770
Kjemikalieresistente engangshansker. Nitril, pudderfri. Blå farge. Mikrotekstur for best mulig grep. Testet og godkjent for ulike kjemikalier. Tåler fett, rensemidler osv. Godkjent til bruk i direkte kontakt med alle typer mat, også fettholdig mat (EN 1186). Beskyttelse mot plantevernmidler i henhold til ISO 18889:2019, nivå G1 (for kontakt med fortynnede plantevernmidler). Vekt 5,8 +- 0,2 g.
Kjemikalieresistente engangshansker. Nitril, pudderfri. Blå farge. Mikrotekstur for best mulig grep. Testet og godkjent for ulike kjemikalier. Tåler fett, rensemidler osv. Godkjent til bruk i direkte kontakt med alle typer mat, også fettholdig mat (EN 1186). Beskyttelse mot plantevernmidler i henhold til ISO 18889:2019, nivå G1 (for kontakt med fortynnede plantevernmidler). Vekt 5,8 +- 0,2 g.
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Materiale | NBR (Nitrilgummi) liste |
| Farge | Blå liste |
| Hanskestørrelse (US) | XXL liste |
| Type mansjetten | Rullet liste |
| Kjemikalieresistent | Ja |
| Beskyttelse mot mikroorganismer | Ja |
| Pudret | Nei |
| Steril | Nei |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Tekstur | Fullt belagt liste |
| Lengde | 240 mm |
| Tykkelse | 0.12 mm |
| NOBB Nummer | 27624329 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 790 g |
| Forpakningslengde | 23.3 cm |
| Forpakningsbredde | 12.2 cm |
| Forpakningshøyde | 7 cm |
