GB Hanske allround latex str. 9
Produktnummer: 10784
EAN: 7023778311904
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Arbeidshansker Lateksbelegg
GRANBERG 3110
Arbeidshansker Strikket stoffhanske i bomull og polyester med lateks gummibelegg. Universale. Allsidige håndteringshansker til yrkes- og hobbybruk. Fleksible. Godt grep og høy slitasjemotstand.
Arbeidshansker Strikket stoffhanske i bomull og polyester med lateks gummibelegg. Universale. Allsidige håndteringshansker til yrkes- og hobbybruk. Fleksible. Godt grep og høy slitasjemotstand.
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Farge | Grønn liste |
| Materiale | Polyester / bomull / latex liste |
| Med sklisikkert belegg | Ja |
| Hanskestørrelse | 9 stk |
| Hanskestørrelse (US) | L liste |
| Lang utførelse | Nei |
| Foret | Nei |
| Beskyttelse mot mekaniske farer | Ja |
| Beskyttelse mot mikroorganismer | Nei |
| Beskyttelse mot varme og ild | Nei |
| Beskyttelse mot kulde | Nei |
| Beskyttelse mot radioaktiv stråling | Nei |
| Beskyttelse mot ioniserende stråling | Nei |
| Kjemikalieresistent | Nei |
| Modell / utførelse | Fingerhanske liste |
| Isolert | Nei |
| Overflate | Håndflatebelagt liste |
| Type overflate | Andre liste |
| Lukke-variant | Elastisk mansjett liste |
| Leveringsform | Par liste |
| Høy synlighet (signalfarger) | Ja |
| Type mansjetten | Håndleddslang mansjett liste |
| NOBB Nummer | 47651622 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | PAR |
| Forpakningsvekt | 85 g |
| Forpakningslengde | 25 cm |
| Forpakningsbredde | 85 cm |
| Forpakningshøyde | 1.4 cm |
